אודות – פיננסייר משכנתאות 

 

מחלקת המשכנתאות של החברה הוקמה על ידי יוצאי בנק וכלכלנים

המטרה המרכזית של הפעילות בפיננסייר משכנתאות הינה לאפשר ללקוח למקסם את הזכאויות שלו  למשכנתא ואשראי, להגדיל עבור הלקוח  את אחוזי המימון וסכום המשכנתא ולהקטין בצורה מקסימלית את אחוז הריבית והעלויות לאורך חיי ההלוואה.

 

איך המערכת שלנו פועלת

כל משכנתא היא שונה ומשתנה בין לווה ללווה ועל כן יש לקבל יעוץ נכון ולהתאים את המשכנתא לצרכים של הלקוח,  

משכנתא מצויינת מתחלקת ל 3 עקרונות כלכליים:

א. שהחוב ירד במהירות עם השנים

ב. החזר חודשי יציב – נרצה שבכל עת ההחזר החודשי יהיה יציב ולא יהיה חשוף לשינויים מרחיקי לכת

ג. גמישות במסלולי המשכנתא בהתאמה אישית לתא משפחתי

כל לווה ותא משפחתי הוא שונה ומשתנה עם השנים ועל כן חשוב לייצר משכנתא גמישה שתאפשר שינויים והתאמות בהתאם להתפתחויות בחיי הלווה במינימום עלויות. (עמלות פירעון וכד')

 

החזרים נוחים לאורך חיי המשכנתא

 

המשכנתא הינה חלק מרכזי וחשוב בכל עסקת נדל"ן שמתבצעת, ישנה חשיבות גבוהה לבחירת תקופת ההלוואה מסלולי ההלוואה וכמובן הריביות המתאימות ביותר לסוג העסקה הספציפית.

לנו בפיננסייר היכרות מעמיקה עם מוצר המשכנתא, מסלוליו, יתרונותיו וחסרונותיו במגוון האופנים בהם ניתן להשתמש בו, בתכנון נכון של משכנתא ניתן לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא וליהנות ממשכנתא סולידית ובטוחה. אנחנו מזמינים אותך ליהנות מניסיון רב שנים, היכרות מעמיקה למשכנתא חכמה אחראית ומהירה.

אישור ההלוואה בבנק עבור הלקוח הינה בחשיבות עליונה מבחינת החברה , יחד עם זאת ישנה חשיבות עליונה נוספת מבחינת החברה שהיא לרכוש עבור הלקוח משכנתא בהחזרים חודשיים נוחים לאורך כל חיי המשכנתא ולייצר משכנתא שתרד עם השנים בצורה המהירה ביותר ובכך לחסוך ללקוח מקסימום כסף בכך שרוכש את הדירה במחיר המינימלי ביותר. 

 

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn