השקעה בנדל"ן פנסיוני

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשחיקה  בתמורה שעתידים לתת לנו בפרישה המוצרים הפנסיונים המסורתיים שלנו. 
השחיקה נובעת מהפחתה בזכויות ע"י חברות הביטוח בעקבות תוחלת החיים שעולה, קושי של קרנות הפנסיה לייצר תשואה בעולם של ריבית אפסית, פדיונות שאנחנו מבצעים בעת החלפת מקום עבודה ועלייה ביוקר המחיה. כל אלה יוצרים מצב שבו על החוסכים לקחת אחריות על הפנסיה שלהם ולתכנן את הפרישה כבר מגיל צעיר, את זה ניתן לעשות באמצעות רכישה של נכסים להשקעה לטווח ארוך.

לפיננסייר ניסיון רב ברכישת נדל"ן להשקעה וניהולו.  אנו רוכשים נדל"ן פנסיוני עבור לקוחותינו לטובת הגדלה של הפנסיה העתידית שלהם, בליווי מלא הכולל בניית תוכנית עסקית, הגדרת ההון הדרוש לביצוע העסקה, בחירת איזור הרכישה ופלח האוכלוסיה אליו אנו פונים, איתור הנכס, ביצוע משא ומתן על המחיר ורכישת הנכס עבור הלקוח. אנחנו מטפלים במימון העסקה אשר נעשה ברוב המקרים באמצעות משכנתא – דואגים לאישור המשכנתא ע"י הבנקים  ובניית תמהיל לאשראי חכם וביצעו התמחרות מול הבנקים לריביות הכי טובות. לאחר קבלת המפתח לנכס,  אנחנו נדאג להשכרתו וניהולו השוטף של הנכס לאורך שנים. 

מעבר לכך שנרכוש עבורך נכס איכותי שיניב תשואה גבוהה לאורך שנים,  ברמת סיכון נמוכה שיתן מענה לצרכי הפנסיה שלך, בעיקר נדאג להפוך את עסקת הנדל"ן לעסקה פשוטה, קלה וריווחית עבורך לעתיד בטוח.

 


עסקאות ונכסים בניהולנו

Previous
Next

דירת 3 חדרים

מחיר רכישה 730,000 ש"ח

דמי שכירות 2,800 ש"ח

תשואה שנתית 4.6%

Previous
Next

דירת 3 חדרים

מחיר רכישה 690,000 ש"ח

דמי שכירות 3000 ש"ח

תשואה שנתית 5.2%

Previous
Next

דירת 4 חדרים

מחיר רכישה 790,000 ש"ח

דמי שכירות 3,700 ש"ח

תשואה שנתית 5.6%

Previous
Next

דירת 4 חדרים

מחיר רכישה 810,000 ש"ח

דמי שכירות 3,500 ש"ח

תשואה שנתית 5.1%

השאירו פרטים ונחזור בהקדם